LM120H-12
pregled izdelka
Številka dela: LM120H-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR -12V 200MA TO39-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM120H-12
Številka dela LM120H-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR -12V 200MA TO39-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8102 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) -12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) -32V
Paket naprave za dobavitelja TO-39-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 64dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Negative
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output -12V 200mA TO-39-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 200mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM120
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM120H-15/NOPB
LM120H-15/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR -15V 200MA TO39-3
Na zalogi: 7454 pcs
Prenesi:
RFQ
LM119J
LM119J
Proizvajalci: N/A
Opis: IC COMP HI SPEED DUAL 14CDIP
Na zalogi: 3990 pcs
Prenesi:
RFQ
LM118H
LM118H
Opis: IC OPAMP GP 15MHZ TO99-8
LM119H/NOPB
LM119H/NOPB
Opis: IC COMPARATOR DUAL TO-100
LM117K STEEL/NOPB
LM117K STEEL/NOPB
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
LM120H-15
LM120H-15
LM120H-5.0
LM120H-5.0
Opis: IC REG LINEAR -5V 1.5A TO39-3