LM1117LD-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM1117LD-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8WSON
  • Sporočilo
Specifikacije LM1117LD-2.5
Številka dela LM1117LD-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3336 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (4x4) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM1117LD-2.5TR delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA 8-WSON (4x4) Tok - Supply (Max) 10mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA Trenutni - izhod 800mA