LM1117IMPX-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM1117IMPX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM1117IMPX-3.3
Številka dela LM1117IMPX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6785 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija LM1117-3.3
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM1117IMPX-3.3CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-4 Tok - Supply (Max) 10mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA Trenutni - izhod 800mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM1117
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM1117ILDX-5.0/NOPB
LM1117ILDX-5.0/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 800MA 8WSON
Na zalogi: 3218 pcs
Prenesi:
RFQ
LM1117IMPX-3.3/NOPB
LM1117IMPX-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4