INA154UA
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: INA154UA
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INA154UA
Številka dela INA154UA Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31732 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 100µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 14 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Trenutni - dobava 2.4mA Trenutni - izhod / kanal 60mA
Številka osnovnega dela INA154 Vrsta ojačevalnika Differential
-3db Bandwidth 3.1MHz