INA154U/2K5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: INA154U/2K5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INA154U/2K5
Številka dela INA154U/2K5 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28792 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 100µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 14 V/µs
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
Druga imena 296-31644-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Differential Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Trenutni - dobava 2.4mA
Trenutni - izhod / kanal 60mA Številka osnovnega dela INA154
Vrsta ojačevalnika Differential -3db Bandwidth 3.1MHz