CD74HC173PWRE4
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC173PWRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC173PWRE4
Številka dela CD74HC173PWRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 472616 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74HC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Tri-State, Non-Inverted delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 34ns @ 6V, 50pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vhodni kapaciteti 10pF Funkcija Master Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 8µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 7.8mA, 7.8mA
Frekvenca ure 60MHz Številka osnovnega dela 74HC173