CD74HC173PWR
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC173PWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC173PWR
Številka dela CD74HC173PWR Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 452193 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74HC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Tri-State, Non-Inverted Druga imena 296-12792-2
CD74HC173PWRG4
CD74HC173PWRG4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 34ns @ 6V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti 10pF
Funkcija Master Reset Trenutni - Quiescent (Iq) 8µA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 7.8mA, 7.8mA Frekvenca ure 60MHz