CD74HC03M96E4
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC03M96E4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC03M96E4
Številka dela CD74HC03M96E4 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 493923 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74HC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vhodov 2 Število vezij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 17ns @ 6V, 50pF Vrsta logike NAND Gate
Logična raven - nizka 0.5 V ~ 1.8 V Logična raven - visoka 1.5 V ~ 4.2 V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Open Drain
natančen opis NAND Gate IC 4 Channel Open Drain 14-SOIC Trenutni - Quiescent (Max) 2µA
Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 5.2mA Številka osnovnega dela 74HC03