CD74HC03M96
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC03M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC03M96
Številka dela CD74HC03M96 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 541160 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74HC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-12771-2
CD74HC03M96G4
CD74HC03M96G4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 17ns @ 6V, 50pF
Vrsta logike NAND Gate Logična raven - nizka 0.5 V ~ 1.8 V
Logična raven - visoka 1.5 V ~ 4.2 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Open Drain natančen opis NAND Gate IC 4 Channel Open Drain 14-SOIC
Trenutni - Quiescent (Max) 2µA Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 5.2mA