CD74ACT240M
pregled izdelka
Številka dela: CD74ACT240M
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
675 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74ACT240M
Številka dela CD74ACT240M Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149047 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74ACT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-32990-5
CD74ACT240M-ND
CD74ACT240ME4
CD74ACT240ME4-ND
CD74ACT240MG4
CD74ACT240MG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74ACT240
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CD74ACT244M
CD74ACT244M
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Na zalogi: 104464 pcs
Prenesi:
RFQ
CD74ACT240M96E4
CD74ACT240M96E4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC