CD74ACT240E
pregled izdelka
Številka dela: CD74ACT240E
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74ACT240E
Številka dela CD74ACT240E Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135638 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 74ACT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-32989-5
CD74ACT240E-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74ACT240
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CD74ACT240M96
CD74ACT240M96
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Na zalogi: 215092 pcs
Prenesi:
RFQ
CD74ACT240M
CD74ACT240M
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 149047 pcs
Prenesi:
RFQ
CD74ACT240EG4
CD74ACT240EG4
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP