CC2400RTC
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC2400RTC
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CC2400RTC
Številka dela CC2400RTC Proizvajalec N/A
Opis IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6424 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.6 V ~ 2 V Tip TxRx Only
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost -101dBm RF družina / standard General ISM > 1GHZ
Protokol - Moč - izhod 0dBm
Pakiranje Tube Paket / primer 48-VFQFN
Druga imena 296-19466 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija FSK, GFSK
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 2.4GHz natančen opis IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-VFQFN
Hitrost prenosa podatkov (Max) 1Mbps Tok - oddajanje 11mA ~ 19mA
Tok - sprejemanje 24mA