CC2400-RTR1
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC2400-RTR1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC2400-RTR1
Številka dela CC2400-RTR1 Proizvajalec N/A
Opis IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-VFQFN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16983 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.6 V ~ 2 V Tip TxRx Only
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost -101dBm RF družina / standard General ISM > 1GHZ
Protokol - Moč - izhod 0dBm
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 48-VFQFN
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija FSK, GFSK Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Pogostost 2.4GHz
natančen opis IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-VFQFN Hitrost prenosa podatkov (Max) 1Mbps
Tok - oddajanje 11mA ~ 19mA Tok - sprejemanje 24mA