BQ24400PWR
pregled izdelka
Številka dela: BQ24400PWR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BQ24400PWR
Številka dela BQ24400PWR Proizvajalec N/A
Opis IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41218 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Programabilne funkcije Timer, Voltage
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (TA) Število celic -