BQ24400PW
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BQ24400PW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
150 pcs
600 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BQ24400PW
Številka dela BQ24400PW Proizvajalec N/A
Opis IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18511 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Programabilne funkcije Timer, Voltage
Pakiranje Tube Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Druga imena 296-12623-5
BQ24400PWG4
BQ24400PWG4-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (TA)