AMC1100DWVR
pregled izdelka
Številka dela: AMC1100DWVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMC1100DWVR
Številka dela AMC1100DWVR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21037 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik 200µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja -
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda Differential
Druga imena 296-46067-6 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Isolation Amplifier 1 Circuit Differential 8-SOIC Trenutni - dobava 5.4mA
Trenutni - izhod / kanal 20mA Vrsta ojačevalnika Isolation
-3db Bandwidth 100kHz