AMC1100DUB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMC1100DUB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8SOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMC1100DUB
Številka dela AMC1100DUB Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8SOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16899 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik 200µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOP Ubi stopnja -
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SMD, Gull Wing Vrsta izhoda Differential
Druga imena 296-30434-5 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Isolation Amplifier 1 Circuit Differential 8-SOP Trenutni - dobava 5.4mA
Trenutni - izhod / kanal 20mA Številka osnovnega dela AMC1100
Vrsta ojačevalnika Isolation -3db Bandwidth 100kHz