74FCT162240CTPVCT
pregled izdelka
Številka dela: 74FCT162240CTPVCT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74FCT162240CTPVCT
Številka dela 74FCT162240CTPVCT Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113932 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 48-SSOP
Serija 74FCT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena FCT162240CTPVCTG4
FCT162240CTPVCTG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 4 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74FCT162240