74FCT162240CTPACT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74FCT162240CTPACT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74FCT162240CTPACT
Številka dela 74FCT162240CTPACT Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135082 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 48-TSSOP
Serija 74FCT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Vrsta izhoda 3-State