74ACT11240DW
pregled izdelka
Številka dela: 74ACT11240DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 24SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74ACT11240DW
Številka dela 74ACT11240DW Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19347 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC
Serija 74ACT Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-4187-5
74ACT11240DWE4
74ACT11240DWE4-ND
74ACT11240DWG4
74ACT11240DWG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74ACT11240
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
74ACT11139PWR
74ACT11139PWR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DUAL 2-4 DECOD/DEMUX 16-TSSOP
Na zalogi: 86903 pcs
Prenesi:
RFQ
74ACT11240DWR
74ACT11240DWR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.5V 24SOIC