74ACT11240DBRE4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74ACT11240DBRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 24SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 74ACT11240DBRE4
Številka dela 74ACT11240DBRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 24SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4248 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-SSOP
Serija 74ACT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 24-SSOP Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA