ANT-2.4-WRT-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-WRT-RPS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-2.4-WRT-RPS
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT
Podatkovni listi: ANT-2.4-WRT-RPS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-2.4-WRT-RPS
Številka dela ANT-2.4-WRT-RPS Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6627 pcs Podatkovni list ANT-2.4-WRT-RPS.pdf
VSWR 1.9 Prekinitev Cable (216mm) - RP-SMA Male
Serija WRT Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Druga imena ANT24WRTRPS
Število pasov 1 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 0.433" (11.00mm)
Gain 3.4dBi Frekvenčni razpon 2.4GHz ~ 2.5GHz
Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz
Lastnosti - natančen opis 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Dome RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 3.4dBi Cable (216mm) - RP-SMA Male Panel Mount