ANT-2.4-WRT-MON-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-WRT-MON-RPS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-2.4-WRT-MON-RPS
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT
Podatkovni listi: ANT-2.4-WRT-MON-RPS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-2.4-WRT-MON-RPS
Številka dela ANT-2.4-WRT-MON-RPS Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7751 pcs Podatkovni list ANT-2.4-WRT-MON-RPS.pdf
VSWR 1.9 Prekinitev Cable (216mm) - RP-SMA Male
Serija WRT-MON Povratna izguba -
Pakiranje Tray Število pasov 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 1.063" (27.00mm) Gain 0.8dBi
Frekvenčni razpon 2.4GHz ~ 2.5GHz Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz Lastnosti -
natančen opis 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Dome RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 0.8dBi Cable (216mm) - RP-SMA Male Panel Mount Aplikacije Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™