ANT-2.4-ID-2000-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-ID-2000-RPS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-2.4-ID-2000-RPS
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CABLE 2M
Podatkovni listi: ANT-2.4-ID-2000-RPS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-2.4-ID-2000-RPS
Številka dela ANT-2.4-ID-2000-RPS Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CABLE 2M Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4017 pcs Podatkovni list ANT-2.4-ID-2000-RPS.pdf
VSWR 1.9 Prekinitev Cable (2M) - RP-SMA Male
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Bracket Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Višina (maks.) 4.110" (104.40mm) Gain 3dBi
Frekvenčni razpon 2.35GHz ~ 2.6GHz Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz Lastnosti -
natančen opis 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Straight RF Antenna 2.35GHz ~ 2.6GHz 3dBi Cable (2M) - RP-SMA Male Bracket Mount Aplikacije Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™