ANT-2.4-CW-RH-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RH-RPS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-2.4-CW-RH-RPS
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Podatkovni listi: ANT-2.4-CW-RH-RPS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-2.4-CW-RH-RPS
Številka dela ANT-2.4-CW-RH-RPS Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17396 pcs Podatkovni list ANT-2.4-CW-RH-RPS.pdf
VSWR 2 Prekinitev Connector, RP-SMA Male
Serija RH Povratna izguba -
Pakiranje Tray Druga imena ANT-2.4-CW-RH
ANT-2.4-CW-RH-ND
ANT-2.4-RH-RPS
ANT24CWRHRPS
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 1.063" (27.00mm)
Gain -0.9dBi Frekvenčni razpon 2.39GHz ~ 2.49GHz
Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz
Lastnosti - natančen opis 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Straight RF Antenna 2.39GHz ~ 2.49GHz -0.9dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount