CKB.M16.GLVG
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CKB.M16.GLVG
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: CKB.M16.GLVG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CKB.M16.GLVG
Številka dela CKB.M16.GLVG Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4988 pcs Podatkovni list CKB.M16.GLVG.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M16 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 2P
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Montažna funkcija Front and Rear Side Nut
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Trenutna ocena 6A