CKB.M16.GLNN
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CKB.M16.GLNN
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: CKB.M16.GLNN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CKB.M16.GLNN
Številka dela CKB.M16.GLNN Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4277 pcs Podatkovni list CKB.M16.GLNN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M16 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 2P
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Montažna funkcija Front and Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Trenutna ocena 6A Kontaktni material -