RRL035P03TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RRL035P03TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RRL035P03TR
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 30V 3.5A TUMT6
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RRL035P03TR
Številka dela RRL035P03TR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 30V 3.5A TUMT6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TUMT6
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 3.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 320mW (Ta) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-SMD, Flat Leads Druga imena RRL035P03CT
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8nC @ 5V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis P-Channel 30V 3.5A (Ta) 320mW (Ta) Surface Mount TUMT6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3.5A (Ta)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SQD25N06-22L_T4GE3
SQD25N06-22L_T4GE3
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: MOSFET N-CH 60V 25A TO252AA
Na zalogi: 130806 pcs
Prenesi: SQD25N06-22L_T4GE3.pdf
RFQ
FDB9409L-F085
FDB9409L-F085
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: NMOS D2PAK 40V 3.5 MOHM