RRL035P03FRATR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RRL035P03FRATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RRL035P03FRATR
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka PCH -30V -3.5A POWER MOSFET
Podatkovni listi: 1.RRL035P03FRATR.pdf2.RRL035P03FRATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RRL035P03FRATR
Številka dela RRL035P03FRATR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis PCH -30V -3.5A POWER MOSFET Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178441 pcs Podatkovni list 1.RRL035P03FRATR.pdf2.RRL035P03FRATR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TUMT6
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 3.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 1W (Ta) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 6-SMD, Flat Leads Druga imena RRL035P03FRADKR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis P-Channel 30V 3.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TUMT6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3.5A (Ta)