1206J0630331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0630331MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J0630331MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 63V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.1206J0630331MXT.pdf2.1206J0630331MXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J0630331MXT
Številka dela 1206J0630331MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 63V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 472720 pcs Podatkovni list 1.1206J0630331MXT.pdf2.1206J0630331MXT.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 330pF