1206J0630331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0630331MDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J0630331MDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 63V X7R 1206
Podatkovni listi: 1206J0630331MDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J0630331MDR
Številka dela 1206J0630331MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 63V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 310353 pcs Podatkovni list 1206J0630331MDR.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 330pF