0805J2000100GUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2000100GUT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805J2000100GUT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 0805J2000100GUT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J2000100GUT
Številka dela 0805J2000100GUT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109639 pcs Podatkovni list 0805J2000100GUT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 10pF