0805J2000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805J2000100GCT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 0805J2000100GCT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J2000100GCT
Številka dela 0805J2000100GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 412255 pcs Podatkovni list 0805J2000100GCT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 200V
Toleranca 10pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 0805J2000100GCT Vodilni stil 0.051" (1.30mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable
Stopnja napak - Razširjen opis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2% Opis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0805