SSHB10HS-R13071
KEMETKEMET
SSHB10HS-R13071 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSHB10HS-R13071
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 7.1MH 1.3A 2LN TH
Podatkovni listi: 1.SSHB10HS-R13071.pdf2.SSHB10HS-R13071.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SSHB10HS-R13071
Številka dela SSHB10HS-R13071 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 7.1MH 1.3A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42879 pcs Podatkovni list 1.SSHB10HS-R13071.pdf2.SSHB10HS-R13071.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Serija SSHB10HS
Ocene - Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 399-17105 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Induktivnost @ Frekvenca 7.1mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.610" (15.50mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 7.1mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.3A DCR 250 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 250 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 1.3A Odobritve -