SSHB10HS-R06330
KEMETKEMET
SSHB10HS-R06330 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSHB10HS-R06330
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 33MH 600MA 2LN TH
Podatkovni listi: 1.SSHB10HS-R06330.pdf2.SSHB10HS-R06330.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSHB10HS-R06330
Številka dela SSHB10HS-R06330 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 33MH 600MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39571 pcs Podatkovni list 1.SSHB10HS-R06330.pdf2.SSHB10HS-R06330.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Serija SSHB10HS
Ocene - Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 399-17100 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Induktivnost @ Frekvenca 33mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.610" (15.50mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 33mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 1.17 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1.17 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 600mA Odobritve -