C0603C331M4RACTU
KEMETKEMET
C0603C331M4RACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C331M4RACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 330PF 16V X7R 0603
Podatkovni listi: C0603C331M4RACTU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C331M4RACTU
Številka dela C0603C331M4RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 16V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1412130 pcs Podatkovni list C0603C331M4RACTU.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C331M4RAC
C0603C331M4RAC7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose