C0603C331M1RACTU
KEMETKEMET
C0603C331M1RACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C331M1RACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V X7R 0603
Podatkovni listi: C0603C331M1RACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C331M1RACTU
Številka dela C0603C331M1RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1232135 pcs Podatkovni list C0603C331M1RACTU.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C331M1RAC
C0603C331M1RAC7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose