ASVFSVF14K51
JSTJST
ASVFSVF14K51 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASVFSVF14K51
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER SVF-61T-P2.0 X2 2"
Podatkovni listi: ASVFSVF14K51.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASVFSVF14K51
Številka dela ASVFSVF14K51 Proizvajalec JST
Opis JUMPER SVF-61T-P2.0 X2 2" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140678 pcs Podatkovni list ASVFSVF14K51.pdf
Žični merilnik 14 AWG Serija VL
Druga imena 455-3111 Število vrstic 1
Število vodnikov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Dolžina 2.00" (50.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Black 14 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Stopite v stik s finišno debelino -