ASVFSVF14K305
JSTJST
ASVFSVF14K305 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASVFSVF14K305
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER SVF-61T-P2.0 X2 12"
Podatkovni listi: ASVFSVF14K305.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASVFSVF14K305
Številka dela ASVFSVF14K305 Proizvajalec JST
Opis JUMPER SVF-61T-P2.0 X2 12" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84006 pcs Podatkovni list ASVFSVF14K305.pdf
Žični merilnik 14 AWG Serija VL
Druga imena 455-3113 Število vrstic 1
Število vodnikov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Dolžina 12.0" (304.8mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Black 14 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Stopite v stik s finišno debelino -