ASPSMSPSM16K51
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPSMSPSM16K51
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER SPSM-41T-M1.1 X2 2"
Podatkovni listi: ASPSMSPSM16K51.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPSMSPSM16K51
Številka dela ASPSMSPSM16K51 Proizvajalec JST
Opis JUMPER SPSM-41T-M1.1 X2 2" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204506 pcs Podatkovni list ASPSMSPSM16K51.pdf
Žični merilnik 16 AWG Serija PSI
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Dolžina 2.00" (50.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm) Stopite v stik s finišno debelino -