ASPSMSPSM16K305
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPSMSPSM16K305
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER SPSM-41T-M1.1 X2 12"
Podatkovni listi: ASPSMSPSM16K305.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPSMSPSM16K305
Številka dela ASPSMSPSM16K305 Proizvajalec JST
Opis JUMPER SPSM-41T-M1.1 X2 12" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133697 pcs Podatkovni list ASPSMSPSM16K305.pdf
Žični merilnik 16 AWG Serija PSI
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Dolžina 12.0" (304.8mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm) Stopite v stik s finišno debelino -