JN2MS10SL1-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JN2MS10SL1-R
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 10POS PNL MT
Podatkovni listi: JN2MS10SL1-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
28 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JN2MS10SL1-R
Številka dela JN2MS10SL1-R Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG HSG FMALE 10POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5186 pcs Podatkovni list JN2MS10SL1-R.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi S
Shell material Zinc Alloy Shell Finish Zinc
Serija JN2 Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število pozicij 10 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Synthetic Resin
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Push-Twist natančen opis 10 Position Circular Connector Plug Housing Panel Mount Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Zinc Alloy, Zinc Premer spojne gredi 0.787" (20.00mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 22
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JN2UOANAGXJNTAMWHT
JN2UOANAGXJNTAMWHT
Proizvajalci: E-Switch
Opis: SWITCH PUSH DPDT 0.1A 30V
Na zalogi: 90015 pcs
Prenesi: JN2UOANAGXJNTAMWHT.pdf
RFQ
JN2FS10SLK-R
JN2FS10SLK-R
Proizvajalci: JAE Electronics, Inc.
Opis: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2478 pcs
Prenesi: JN2FS10SLK-R.pdf
RFQ
JN2FW05MH1
JN2FW05MH1
Opis: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Prenesi: JN2FW05MH1.pdf
JN2UEENAGX
JN2UEENAGX
Proizvajalci: E-Switch
Prenesi: JN2UEENAGX.pdf
JN2HW05FH1
JN2HW05FH1
Opis: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Prenesi: JN2HW05FH1.pdf
JN2FS10SL2-R
JN2FS10SL2-R
Opis: CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA
Prenesi: JN2FS10SL2-R.pdf
JN2UOANAGX
JN2UOANAGX