JN2FS10SLK-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN2FS10SLK-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JN2FS10SLK-R
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.JN2FS10SLK-R.pdf2.JN2FS10SLK-R.pdf3.JN2FS10SLK-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JN2FS10SLK-R
Številka dela JN2FS10SLK-R Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2478 pcs Podatkovni list 1.JN2FS10SLK-R.pdf2.JN2FS10SLK-R.pdf3.JN2FS10SLK-R.pdf
Voltage Rating 200VAC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi S Shell material -
Shell Finish - Serija JN2
Pakiranje Bulk Druga imena 670-2025
JN2FS10SLKR
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Backshell, Coupling Nut, Rotatable Tip pritrjevanja Push-Twist
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 3A