FF0380SA1-R2000
pregled izdelka
Številka dela: FF0380SA1-R2000
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 80POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FF0380SA1-R2000.pdf2.FF0380SA1-R2000.pdf3.FF0380SA1-R2000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FF0380SA1-R2000
Številka dela FF0380SA1-R2000 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN FPC BOTTOM 80POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FF03 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 80 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti - Funkcija zaklepanja Rotary Lock
Barva ohišja White Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 80 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A per Contact Kontaktni material Copper Alloy
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom Tip konca kabla Straight
Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Barva aktuatorja Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FF0380SA1
FF0380SA1
Proizvajalci: JAE Electronics, Inc.
Opis: CONN FPC BOTTOM 80POS 0.50MM R/A