FF0364SA1-R2000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FF0364SA1-R2000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FF0364SA1-R2000
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN FPC BOTTOM 64POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FF0364SA1-R2000.pdf2.FF0364SA1-R2000.pdf3.FF0364SA1-R2000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FF0364SA1-R2000
Številka dela FF0364SA1-R2000 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN FPC BOTTOM 64POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FF03 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 64 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti - Funkcija zaklepanja Rotary Lock
Barva ohišja White Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 64 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A per Contact Kontaktni material Copper Alloy