71342LA55PFI8
pregled izdelka
Številka dela: 71342LA55PFI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 32K PARALLEL 64TQFP
Podatkovni listi: 71342LA55PFI8.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 71342LA55PFI8
Številka dela 71342LA55PFI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 32K PARALLEL 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2755 pcs Podatkovni list 71342LA55PFI8.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 64-LQFP delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)