71342LA55PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 71342LA55PF8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 32K PARALLEL 64TQFP
Podatkovni listi: 1.71342LA55PF8.pdf2.71342LA55PF8.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 71342LA55PF8
Številka dela 71342LA55PF8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 32K PARALLEL 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4738 pcs Podatkovni list 1.71342LA55PF8.pdf2.71342LA55PF8.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 64-LQFP Druga imena IDT71342LA55PF8
IDT71342LA55PF8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount