7133LA55JI8
pregled izdelka
Številka dela: 7133LA55JI8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 32K PARALLEL 68PLCC
Podatkovni listi: 7133LA55JI8.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 7133LA55JI8
Številka dela 7133LA55JI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 32K PARALLEL 68PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4542 pcs Podatkovni list 7133LA55JI8.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 68-PLCC (24.21x24.21)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 68-LCC (J-Lead) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)