7133LA55GB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7133LA55GB
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 32K PARALLEL 68PGA
Podatkovni listi: 7133LA55GB.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 530 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 530 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7133LA55GB
Številka dela 7133LA55GB Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 32K PARALLEL 68PGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 530 pcs Podatkovni list 7133LA55GB.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 68-PGA (29.46x29.46)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 68-BPGA Druga imena IDT7133LA55GB
IDT7133LA55GB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Through Hole