DF1B-28DP-2.5DSA
HiroseHirose
DF1B-28DP-2.5DSA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1B-28DP-2.5DSA
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 28POS 2.5MM STR TIN
Podatkovni listi: DF1B-28DP-2.5DSA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DF1B-28DP-2.5DSA
Številka dela DF1B-28DP-2.5DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 28POS 2.5MM STR TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6107 pcs Podatkovni list DF1B-28DP-2.5DSA.pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF1B Razmik med vrsticami - parjenje 0.098" (2.50mm)
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.417" (10.60mm) Druga imena *DF1B-28DP-2.5DSA
H3572
delovna temperatura -35°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 28
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 14mm
Višina izolacije 0.374" (9.50mm) Barva izolacije White
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 28 position 0.098" (2.50mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.142" (3.60mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF1B-28PRFB
DF1B-28PRFB
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PIN IDC 28AWG GOLD
Na zalogi: 3995 pcs
Prenesi: DF1B-28PRFB.pdf
RFQ
DF1B-26PRF
DF1B-26PRF
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PIN IDC 26AWG TIN
Na zalogi: 2001897 pcs
Prenesi: DF1B-26PRF.pdf
RFQ
DF1B-28DP-2.5DS(01)
DF1B-28DP-2.5DS(01)
Opis: CONN HEADER 28POS 2.5MM R/A GOLD
Prenesi: DF1B-28DP-2.5DS(01).pdf
DF1B-28PRB
DF1B-28PRB
Opis: CONN PIN IDC 28AWG GOLD
Prenesi: DF1B-28PRB.pdf
DF1B-28DP-2.5DSA(01)
DF1B-28DP-2.5DSA(01)
Opis: CONN HEADER 28POS 2.5MM STR GOLD
Prenesi: DF1B-28DP-2.5DSA(01).pdf
DF1B-28PRF
DF1B-28PRF
Opis: CONN PIN IDC 28AWG TIN
Prenesi: DF1B-28PRF.pdf
DF1B-28DP-2.5DS
DF1B-28DP-2.5DS
Opis: CONN HEADER 28POS 2.5MM R/A TIN